Joola klub, viac informácii...
 

Rakety

TT - sety

JOOLA Set QUATTRO

Cena:  29,90 €

Stolnotenisový set JOOLA QUATTRO sa skladá zo 4 rakiet na stolný tenis a 10 loptičiek (5 bielych a 5 žltých). S praktickou úložnou taškou možno celý set ľahko uložiť.

JOOLA Set FAMILY

Cena:  26,90 €

So stolnotenisovým setom JOOLA FAMILY už nič nestojí v ceste rodinnému zápasu pre štyroch. Stolnotenisový set FAMILY sa skladá zo 4 stolnotenisových rakiet JOOLA SPIRIT a 5 loptičiek na stolný tenis, každá v bielej a oranžovej farbe. Všetky rakety a loptičky môžete uložiť do praktickej a šikovnej tašky.

Set Dou Carbon

Cena:  69,90 €

Súprava s 2 kvalitnými JOOLA Carbon Speed s karbónovou technológiou a 3 JOOLA Tournament*** loptičkami už nič nestojí v ceste súboju za tých najlepších podmienok. V priloženom puzdre na rakety JOOLA Set DUO CARBON sa dá všetko ľahko uložiť a prepraviť.

Set Rollnet Spin

Cena:  49,90 €

Súprava s 2 kvalitnými JOOLA Spin a 3 JOOLA Advaced ABS40+ *** loptičkami už nič nestojí v ceste súboju za tých najlepších podmienok. V priloženom puzdre na rakety sa dá všetko ľahko uložiť a prepraviť.

Set VIVID Outdoor

Cena:  34,90 €

JOOLA Set VIVID Outdoor

Outdoorový stolný tenisový set JOOLA VIVID s dvoma robustnými pálkami odolnými voči poveternostným vplyvom v modernom dizajne! Pogumovaná rukoväť outdoorovej pálky VIVID je veľmi pohodlná v ruke a dáva hráčovi za každých okolností pocit bezpečia. Priložené extra ťažké outdoorové lopty držia kontrolovanú trajektóriu aj v náročných veterných podmienkach a zvyšujú tak zábavu z hry. Vďaka špeciálnej povrchovej štruktúre je raketa obzvlášť odolná a schopná bez problémov generovať rotáciu aj vo vyššom veku. S obalom na raketu JOOLA Pocket Double je možné set kedykoľvek pohodlne prepravovať a skladovať. Vyberte si jednu z dvoch farebne oddelených rakiet a vyzvite súpera na vonkajší súboj!

SET BLACK - WHITE

Cena:  46,90 €

Súprava sa skladá z 2 kvalitných rakiet Colorato s rôznymi farebnými gumami na prednej a zadnej strane, ako aj 8 dvojfarebných loptičiek Colorato. Trendová raketa s rozšírenou rukoväťou ponúka vynikajúce herné vlastnosti a zaručuje veľa zábavy pri stole. Dvojfarebné gule zapadajú spolu s farbami rakiet a zlepšujú viditeľnosť rotácie pri každom výstrele.

Všetky položky sú súčasťou štýlovej série JOOLA Colorato pozostávajúcej z farebných rakiet na stolný tenis a farebných loptičiek na stolný tenis.

SET COLORATO

Cena:  44,90 €

Štílová sada pozostáva z 2 vysokokvalitných rakiet Colorato s rôznymi farebnými gumami na prednej a zadnej strane a 8 dvojfarebných guľôčok Colorato. Módna raketa so šikovnou rukoväťou ponúka vynikajúce herné vlastnosti a zaručuje veľa zábavy pri stole. Dvojfarebné loptičky sa prispôsobia farbám rakiet a zlepšia viditeľnosť rotácie pri každom údere.

Všetky predmety sú súčasťou štýlovej série JOOLA Colorato pozostávajúcej z farebných rakiet na stolný tenis a farebných stolných tenisových loptičiek.

Raketa 1:
Predná modrá, zadná ružová

Raketa 2:
Predné zelené, zadná oranžové

loptičky:
4 x modro-oranžová, 4 x zeleno-oranžová

SET MULTICOLOR

Cena:  16,90 €

Set štyroch stolnotenisových rakiet v štyroch rôznych farbách.
Ideálna pre detské narodeninové oslavy, návštevy na kúpalisku, grilovačky. Výrazné farby vyniknú na každom večierku ...

SET TAIFUN

Cena:  15,00 €

Cenovo výhodná súprava JOOLA Taifun s poťahom Teacher a s ochranným púzdrom na raketku POCKET

SET ROYAL SPIRIT

Cena:  11,50 €

Súprava pozostáva z dvoch raketiek, troch loptičiek a siete

SET JOOLA TEAM SCHOOL

Cena:  32,90 €

Stolnotenisový set JOOLA TEAM SCHOOL sa skladá zo 4 raketiek na stolný tenis a 4 loptičiek bielej a oranžovej farby. Set je uložený v praktickej úložnej taške.

SET DUO

Cena:  29,90 €

Sada obsahuje 1ks Match a 1ks Top raketku (obe ITTF TRAMP zrkadlový soft poťah) 3ks trojhviezdičkové loptičky.

SET ROSSI

Cena:  16,90 €

Set Rosskopf je ideálny ako pre začiatočníkov alebo pre hobby použitie. Súprava pozostáva z 2 raketiek na stolný tenis a 3 loptičiek JOOLA Advanced Training***.

 
Na začiatok strany