Joola klub, viac informácii...
 

Rakety

TT - sety

JOOLA Set QUATTRO

Cena:  29,00 €

Stolnotenisový set JOOLA QUATTRO sa skladá zo 4 rakiet na stolný tenis a 10 loptičiek (5 bielych a 5 žltých). S praktickou úložnou taškou možno celý set ľahko uložiť.

JOOLA Set FAMILY

Cena:  26,00 €

So stolnotenisovým setom JOOLA FAMILY už nič nestojí v ceste rodinnému zápasu pre štyroch. Stolnotenisový set FAMILY sa skladá zo 4 stolnotenisových rakiet JOOLA SPIRIT a 5 loptičiek na stolný tenis, každá v bielej a oranžovej farbe. Všetky rakety a loptičky môžete uložiť do praktickej a šikovnej tašky.

SET BLACK - WHITE

Cena:  29,00 €

Súprava sa skladá z 2 kvalitných rakiet Colorato s rôznymi farebnými gumami na prednej a zadnej strane, ako aj 8 dvojfarebných loptičiek Colorato. Trendová raketa s rozšírenou rukoväťou ponúka vynikajúce herné vlastnosti a zaručuje veľa zábavy pri stole. Dvojfarebné gule zapadajú spolu s farbami rakiet a zlepšujú viditeľnosť rotácie pri každom výstrele.

Všetky položky sú súčasťou štýlovej série JOOLA Colorato pozostávajúcej z farebných rakiet na stolný tenis a farebných loptičiek na stolný tenis.

SET COLORATO

Cena:  29,00 €

Štílová sada pozostáva z 2 vysokokvalitných rakiet Colorato s rôznymi farebnými gumami na prednej a zadnej strane a 8 dvojfarebných guľôčok Colorato. Módna raketa so šikovnou rukoväťou ponúka vynikajúce herné vlastnosti a zaručuje veľa zábavy pri stole. Dvojfarebné loptičky sa prispôsobia farbám rakiet a zlepšia viditeľnosť rotácie pri každom údere.

Všetky predmety sú súčasťou štýlovej série JOOLA Colorato pozostávajúcej z farebných rakiet na stolný tenis a farebných stolných tenisových loptičiek.

Raketa 1:
Predná modrá, zadná ružová

Raketa 2:
Predné zelené, zadná oranžové

loptičky:
4 x modro-oranžová, 4 x zeleno-oranžová

SET TAIFUN

Cena:  15,00 €

Cenovo výhodná súprava JOOLA Taifun s poťahom Teacher a s ochranným púzdrom na raketku POCKET

SET ROYAL SPIRIT

Cena:  11,50 €

Súprava pozostáva z dvoch raketiek, troch loptičiek a siete

SET JOOLA TEAM SCHOOL

Cena:  29,00 €

Stolnotenisový set JOOLA TEAM SCHOOL sa skladá zo 4 raketiek na stolný tenis a 4 loptičiek bielej a oranžovej farby. Set je uložený v praktickej úložnej taške.

SET DUO

Cena:  21,00 €

Sada obsahuje 1ks Match a 1ks Top raketku (obe ITTF TRAMP zrkadlový soft poťah) 3ks trojhviezdičkové loptičky.

SET ROSSI

Cena:  14,00 €

Set Rosskopf je ideálny ako pre začiatočníkov alebo pre hobby použitie. Súprava pozostáva z 2 raketiek na stolný tenis a 3 loptičiek JOOLA Advanced Training***.

 
Na začiatok strany