Joola klub, viac informácii...
 

Rakety

B - rakety pre začiatočníkov

JOOLA Set FAMILY Advanced

Cena:  49,90 €

So stolnotenisovým setom JOOLA FAMILY Advanced je rodinná zábava zaručená! Stolnotenisový set FAMILY Advanced pozostáva zo 4 rakiet na stolný tenis JOOLA a 4 loptičiek na stolný tenis, každá v bielej a oranžovej farbe. V praktickej a šikovnej taške nájdu všetky rakety a loptičky svoje miesto na uskladnenie.

Table Tennis Set DUO PRO

Cena:  42,90 €

Stolný tenisový set JOOLA DUO PRO, ktorý sa skladá z dvoch pálok na stolný tenis JOOLA MATCH PRO, troch loptičiek na stolný tenis JOOLA Tournament*** a praktického obalu na uloženie všetkého, je ideálny pre hráčov, ktorí majú svoje vybavenie vždy pripravené na súboj so svojimi súpermi. .

JOOLA Infinity CARBON

Cena:  109,90 €

Stolnotenisová raketa INFINITY CARBON od spoločnosti JOOLA je absolútnym prémiovým produktom. Zaujme svojim výkonom a kvalitným dizajnom. Vďaka technológii ERGO GRIP sa rukoväť obzvlášť pohodlne drží. Technológia VIBRO CONTROL zároveň generuje vynikajúcu spätnú väzbu loptičky a konzistentný výkon na celej ploche rakety. Výkon gumičiek JOOLA MICRON schválených ITTF je na absolútne prémiovej úrovni. Technológia PRO FRICTION gúm optimalizuje guľové spojenie a generuje maximálnu rotáciu. Karbón integrovaný v dreve zaisťuje neporovnateľnú dynamiku, pevnosť a stabilitu dreva. Zlatá kovová šošovka je absolútnym pútačom a dotvára ušľachtilý vzhľad produktu. Matný čierny obal slúži ako robustný obal na raketu. Neviditeľne integrovaný magnetický uzáver udržuje dizajn puzdra jednoduchý a elegantný. V obale je raketa INFINITY obklopená penou, a preto je optimálne chránená.

S INFINITY sa medze nekladú. Kvalitné a špeciálne vybrané materiály podporujú celý repertoár stolnotenisových úderov a umožňujú hru na absolútne špičkovej úrovni!

JOOLA CARBON SPEED

Cena:  39,00 €

Táto rýchla karbónová raketa na stolný tenis dodáva vašim útočným úderom silu a prieraznosť. Osvedčené, ITTF schválené gumy VIZON tiež umožňujú enormné hodnoty rotácie vďaka technológii SPEED DRIVE. Pozornosť bola venovaná obzvlášť vyváženej hustote špongie, aby sa vytvoril optimálny katapultový efekt. Technológia CENTRO BALANCE poskytuje rovnováhu v smere stredu rakety a zaisťuje tak obzvlášť pohodlnú manipuláciu. Výbavu dopĺňajú 3 loptičky, ako aj moderný obal na raketu. Preraďte sa do rýchleho pruhu – s novou Carbon Speed!

JOOLA ROSSI JR PRO

Cena:  24,90 €

JOOLA ROSSI JR PRO je špeciálne navrhnutá pre deti, preto má menšiu, tenšiu a pre deti pohodlnú rukoväť. Aby bolo možné zachovať rovnováhu čepele, čepeľ je mierne zmenšená. V dôsledku toho je JOOLA ROSSI JR PRO ideálnou detskou čepeľou.

JOOLA LINUS

Cena:  9,00 €

Plastová raketa vyrobená tak, aby zodpovedali požiadavkám na vonkajšie outdoor použitie. Disponuje vysokou úrovňou kontroly nad loptičkou, má špeciálnu povrchovú štruktúru. Raketa je robustná a ergonomicky tvarovaná.

JOOLA CARBON CONTROL

Cena:  29,90 €

Jednoducho ovládateľná hobby raketa. Ponúka maximálnu kontrolu, bez rušivých vibrácií. V kombinácii s 2,0mm Fiesta poťahom (ITTF schválený), ponúka maximálne potešenie z hry.

MATCH

Cena:  14,90 €

Stolnotenisová raketa so soft poťahom.
Rýchlosť: 65
Rotácia: 75
Kontrola: 91

dnu, Tramp, konkáv

JOOLA TEAM SCHOOL

Cena:  12,90 €

Stolnotenisová raketa so soft poťahom.

Rýchlosť: 60
Rotácia: 70
Kontrola: 95

dnu, Soft, rovná,

TWIST

Cena:  8,50 €

Stolnotenisová raketa pre začiatočníkov so soft poťahom.

Rýchlosť: 60
Rotácia: 60
Kontrola: 90

dnu, neznačkové, konkáv

COMBI

Cena:  7,00 €

Stolnotenisová raketa na prvé pokusy. Poťah s podkladovou špongiou, na jednej strane je vrubkovanie dovonka a na druhej dovnútra.

Rýchlosť: 55
Rotácia: 55
Kontrola: 95

von/dnu, neznačkové, konkáv

DRIVE

Cena:  5,50 €

Stolnotenisová raketa s podkladovou špongiou, s vrúbkovaním určená pre začiatočníkov.

Rýchlosť: 55
Rotácia: 55
Kontrola: 95

von, neznačkové, konkáv

BEAT

Cena:  6,90 €

Vrúbkovaný povrch poťahu bez podkladovej špongie vhodný pre začínajúcich hráčov.

Rýchlosť: 50
Rotácia: 50
Kontrola: 100

von, neznačkové, rovná

JOOLA TEAM JUNIOR

Cena:  16,90 €

Raketa vyvinutá špeciálne pre deti s certifikáciou ITTF, poťah TRAMP hrúbky 1,7 mm.

Rýchlosť: 65
Rotácia: 75
Kontrola: 91

konkávne

 
Na začiatok strany