Joola klub, viac informácii...
 

Tašky a vaky

Tašky a vaky

JOOLA VISION II Bag

Cena:  39,00 €

Taška JOOLA VISION II

je odolná taška strednej veľkosti, ideálna na krátke výlety a turnaje. Viaceré vrecká a priehradky vám umožňujú jednoducho organizovať vybavenie a iné cestovné predmety. Vystužený štrukturálny popruh a polstrovaná spodná vrstva chránia vaše veci. Taška JOOLA VISION II sa ľahko zmestí do priehradok nad hlavou v lietadle a je vhodná pre hráčov na cestách.

Rozmery: 60 x 35 x 27 cm
Materiál: 600D Polyester + 210D Polyester
Hmotnosť: 0,79 kg

JOOLA Backpack VISION II

Cena:  32,00 €

Batoh JOOLA VISION II

Batoh JOOLA VISION je skvelou kombináciou užitočnosti a štýlu! Hlavná priehradka obsahuje vystuženú priehradku na notebook, ktorú možno zaistiť suchým zipsom, veľké vnútorné vrecko na zips a 2 menšie vrecká. Vpredu sú 3 priehradky, z ktorých 2 sa zapínajú na zips pomocou tvarovaného SBS materiálu. Všitá kapucňa s popruhom s prackou udrží vaše veci v bezpečí a suchu. Cestujte štýlovo s batohom JOOLA VISION II!

Rozmer: 31 x 48 x 17,5 cm
Materiál: 600D Polyester + 210D Polyester
Hmotnosť: 0,9 kg

Tourex Vision

Cena:  37,00 €

Taška JOOLA VISION TOUREX je odolná duffle strednej veľkosti, ideálna na krátke výlety a turnaje. Viaceré vrecká a priehradky vám umožňujú ľahké usporiadanie výstroja a iných cestovných predmetov. Vystužené štrukturálne popruhy a polstrovaná spodná vrstva chránia vaše veci. Taška JOOLA VISION TOUREX sa ľahko zmestí do horných priestorov lietadiel a je vhodná pre hráčov v pohybe


Rozmer: 60 x 35 x 27 cm

Batoh Trolley Vision

Cena:  66,00 €

Batoh JOOLA VISION TROLLEY je dokonalým hybridným turnajovým spoločníkom, ktorý sa zmestí do horného priestoru lietadla! Skryté polstrované ramenné popruhy vám umožnia batožinu ľahko prenášať. Zaťaženie nákladu pomocou dvojstupňovej nastaviteľnej vstavanej rukoväti a 4 ťažkých otočných koliesok, ktoré umožňujú ľahké rolovanie tašky. Cestujte so slobodou a flexibilitou s batohom JOOLA VISION TROLLEY!

Rozmer: 34 x 54 x 24 cm

Batoh Vision

Cena:  37,00 €

Batoh JOOLA VISION je vynikajúcou kombináciou užitočnosti a štýlu! Hlavná priehradka je vybavená polstrovaným rukávom na notebook, ktorý je možné zaistiť suchým zipsom, veľkým vnútorným vreckom na zips a 2 menšími vreckami. Vpredu sú 3 priehradky, z ktorých 2 sú zapínateľné na zips pomocou špeciálne tvarovaného SBS. zipsy. Všitá kapucňa s remienkom na sponu udržuje vaše veci v bezpečí a suchu. Cestujte štýlovo s batohom JOOLA VISION!

Rozmer: 31x 48 x 17,5 cm

Taška Alpha

Cena:  50,00 €

Taška radu JOOLA Alpha presviedča atraktívnym dizajnom, optimálnym delením a vynikajúcou kvalitou polyesterového materiálu odolného proti roztrhnutiu.

Maximálny priestor, rôzne možnosti ukladania rakiet, oblečenia a športových potrieb či základných doplnkov doplnených kvalitnými zipsami a nosnými prvkami robia z radu Alpha ideálneho spoločníka pre športové aktivity alebo súkromný život.

Taška ALPHA
Vysoko kvalitná stredne veľká taška v atraktívnom dizajne je ideálnym spoločníkom pre športové aktivity. Dve bočné priehradky na topánky a ďalšie doplnky, ako aj priestranný interiér nechávajú nič na želanie. Okrem toho vrecko Alpha ponúka dostatok priestoru pre vybavenie a príslušenstvo cez interiér, uzatvárateľné sieťové vaky.

Rozmery: 64 x 37 x 30 cm

 
Na začiatok strany