Joola klub, viac informácii...
 

Po��ahy

Trávy

SHARK

Cena:  28,00 €

JOOLA SHARK poťah s večším počtom zrna. Tri najdôležitejšie vlastnosti na jednom poťahu: najdlhšie zrno, najviac zrna, najmenší priemer zrna. Tieto tri komponenty tak treba vyrobiť aby zodpovedali požiadavkám ITTF. JOOLE sa podarilo vypracovať takúto optimálnu kombináciu. Amelie Solja maximálne verí v JOOLA Shark: „Mne JOOLA Shark medzi teraz dostupnými poťahmi vyhovuje najviac"

ORCA

Cena:  28,00 €

S JOOLA ORCA poťahom je oniečo ľahšie hrať ako s poťahom Shark. Priemer zrna je vačší a je ho na ploche menší počet. Preto je vhodný aj pri útočnom údere. JOOLA Orca je vyhovujúci predovšetkým pre hráčov uprednostňujúcich agresívny obranný štýl hry.

BADMAN Reloaded

Cena:  37,00 €

Mnoho hráčov zastáva názor, že poťah BADMAN bol najnebezpečnejší "neovládateľná tráva". Keď zakázali ošetrovnaie tráv, JOOL prepracovala poťah BADMAN pomocou najnovšej technológie TENSOR. Podľa názorov vinikajúcich obranných špecialistov, Tatiany Kostromina, alebo Liu Songa, je poťah BADMAN Reload jeden z najlepších poťahov tejto kategórie.


  • Stratégia hry: ALL/OFF extrem

  • Rýchlosť: nízka

  • Rotácia: stredná

  • Kontrola: extra vysoká

  • Tvrdosť: 45°


OCTOPUS

Cena:  28,00 €

Dvaja z najlepších defenzívnych hráčov sveta, Chen Weixing a šampión Latinskej Ameriky Liu Song, sa spoliehajú práve na nové dlhé vlákna poťahu OCTOPUS, ktorý bol vyvinutý v spolupráci s týmito útočníkmi. S poťahom OCTOPUS môžete hrať extrémnymi sekanými údermi a tiež pridať variácie s rýchlym návratom loptičky na stôl. Extra tvrdá špongia poskytuje extrémne ťažké efekty.

 
Na začiatok strany