Joola klub, viac informácii...
 

PoĹĄahy

Softy

JOOLA DYNARYZ ZGX

Cena:  55,00 €

JOOLA DYNARYZ ZGX

DYNARYZ ZGX - extrémne priľnavá útočná guma najnovšej generácie! Vrchná vrstva Hyper Traction generuje maximálnu rotáciu, zatiaľ čo špongia Hyper Bounce poskytuje koncentrovanú silu. Inovatívna štruktúra pupienkov spôsobuje vysokú trajektóriu oblúka, čo drasticky zvyšuje vaše hranice bezpečnosti!

JOOLA DYNARYZ INFERNO

Cena:  55,00 €

JOOLA DYNARYZ INFERNO

Dosiahnite extrémy zrýchlenia a rýchlosti s extrémnym napätím a výbušnou vrchnou vrstvou. Povrch Kinetic Tension Surface je ideálny pre výmeny vysokých temp a tiež ponúka vylepšený kontakt s priľnavosťou pre pôsobivo dynamické výsledky.

JOOLA MICRON

Cena:  29,00 €

JOOLA MICRON

JOOLA Micron je ideálny pre začiatočníkov aj pokročilých používateľov. Pevná fialová špongia zaisťuje priamy a spoľahlivý prenos energie do lopty. Vrchná vrstva s vysokou priľnavosťou a mierne lepkavou vrstvou zaisťuje optimálnu priľnavosť a pôsobivú rotáciu. Vynikajúce kontrolné hodnoty robia z JOOLA Micron gumu pre každého.

JOOLA VIZON

Cena:  20,00 €

JOOLA ZACK

S gumou Zack uvádza JOOLA na trh klasickú gumu vyrobenú v Nemecku, navrhnutú špeciálne pre všetkých hráčov, ktorí sa chcú zaobísť bez extrémneho katapultového efektu a extrémnej rýchlosti.

Ide teda o kvalitnú, všestrannú gumu, ktorá sa vyznačuje dobrou ovládateľnosťou, presnosťou uloženia a toleranciou otáčania.

Vynikajúca odolnosť a mimoriadne dobrý pomer kvality a ceny robia z JOOLA Zack gumu, ktorú si nadšenci klasických gúm, vyrábaných najmodernejšou nemeckou technológiou, nemôžu dovoliť nechať ujsť.

JOOLA TRONIX CMD

Cena:  44,00 €

JOOLA TRONIX CMD

Ideálne pre kontrolu blízko stola a protiútok. Sponge Giga-Cell poskytuje vynikajúci efekt katapultu, zatiaľ čo vrchná vrstva pomáha vykonávať veľké variácie a kontrolovanú rotáciu. Výsledkom je vynikajúci pocit, skvelý oblúk topspinu a konzistentnosť pri rýchlejšom tempe.

JOOLA TRONIX ACC

Cena:  44,00 €

JOOLA TRONIX ACC

JOOLA Tronix ACC je výnimočná stredne tvrdá guma s elastickou vrchnou vrstvou pre silnú rotáciu a špongiou Giga-Cell s veľkými pórmi pre vynikajúcu rovnováhu a katapultový efekt vysokého oblúka. Tronix ACC je vysokoenergetická guma, ktorá prináša to najlepšie z vašej topspinovej hry!

JOOLA TRONIX ZGR

Cena:  44,00 €

Vneste do svojej hry veľkú rotáciu a silu s optimálnou presnosťou! Tronix ZGR kombinuje extrémne priľnavý povrch Hyper Traction Surface s pevnou a neochvejnou špongiou, ktorá je ideálna pre hráčov, ktorí vo svojej ofenzívnej hre volia maximálnu rotáciu lopty a silný priamy prenos energie a zároveň poskytujú stabilnú úroveň kontroly proti prichádzajúcim útokom.

JOOLA RHYZEN CMD

Cena:  35,00 €

JOOLA RHYZEN CMD vám dáva pocit, že máte všetko pod kontrolou! Intenzívna spätná väzba loptičky Balance Sponge je základom pre vynikajúce ovládanie a prepracovaný koncept vylepšeného trakčného povrchu vám pomôže byť pri snímkach veľmi presní. Pre ofenzívnu hru má RHYZEN CMD veľkú dynamiku k špecifickému útoku. Prevezmite velenie s JOOLA RHYZEN CMD!

JOOLA DYNARYZ CMD

Cena:  49,00 €

JOOLA DYNARYZ CMD

S JOOLA Dynaryz CMD budete o krok pred svojou konkurenciou! Táto guma Dynaryz poskytuje dotyk, kontrolu a presnosť, ktorú by ste očakávali od stredne mäkkej gumy, ale s bezprecedentnými výkonovými štandardmi, ktoré umožňujú iba najnovšie pokroky spoločnosti JOOLA. Vďaka charakteristickej špongii Hyper Bounce rady Dynaryz a technológii Advance Traction Surface budete môcť generovať rýchle a kvalitné zábery s pridanou rotáciou a dynamikou. Zostaňte v čele s JOOLA Dynaryz CMD!

JOOLA DYNARYZ ZGR

Cena:  49,00 €

Dynaryz ZGR je priekopnícka a dlho očakávaná fúzia medzi priľnavou a extrémne priľnavou povrchovou štruktúrou a pružnou silnou špongiou. Kombinácia tých najlepších prvkov výroby gumy pre stolný tenis, táto výnimočná guma predstavuje jedinečné spojenie Hyper Traction Surface a Hyper Bounce Sponge, čo dáva hráčom rozšírenú škálu hracích rýchlostí a schopnosť dosiahnuť nové prahové hodnoty produkcie rotácie a dynamickej sily. Pozdvihnite svoju hru s Dynaryz ZGR!

JOOLA RHYZEN ZGX

Cena:  39,90 €

Vysoko kvalitná kombinácia pevnej špongie a pridanej povrchovej priľnavosti. Rhyzen ZGX prináša väčšiu stabilitu a kontrolu do často menej zhovievavej agresívnej kombinácie tvrdej špongiovej lepkavej gumy. Dosiahnite priamu silu a skvelú rotáciu s vyváženejšou kontrolou a rozsahom.

JOOLA RHYZEN FIRE

Cena:  35,00 €

Pridajte oheň do svojej hry s touto najnovšou generáciou útočného poťahu. Rhyzen FIRE, navrhnutý pre zložitú rovnováhu sily a rotácie, kombinuje stredne tvrdú špongiu a ponúka vysokú dráhu lopty pre ťažký topspin a power looping. Technológia „sweetzone“ zaisťuje konzistentný odraz loptičky, cit a výnimočnú kontrolu pri vašich útočných úderoch – ako aj obratnosť pre jemné hry pri podaní a returne. Je čas rozpáliť svojich súperov s JOOLA Rhyzen FIRE!

JOOLA RHYZEN ICE

Cena:  35,00 €

Dokonalý poťah, vďaka ktorému bude vaša hra pevná ako ľad. JOOLA Rhyzen ICE je moderný všestranný poťah s obzvlášť mäkkou špongiou, ktorá zaisťuje brilantný zvuk a pocit. Citlivá vrchná vrstva v kombinácii s technológiou „sweetzone“ ponúka ohromujúcu úroveň kontroly a spoľahlivosti zdvihu. Ide o dokonalú gumu, ktorá do vašej hry vnesie istotu. Zachovajte chladnú hlavu a zmrazte svoj odpor s JOOLA Rhyzen Ice!

JOOLA RHYZEN ZGR

Cena:  39,90 €

Pripravte sa na prekonanie svojho súpera s JOOLOU RHYZEN ZGR! “Hyper Traction Surface je navrhnutý na optimalizáciu prenosu energie a je mimoriadne priľnavý a umožňuje vám s presnosťou zvýšiť rotáciu lopty. Kinetická energia obsiahnutá v tvrdej špongii Balance zaručuje pôsobivý efekt katapultu a značnú rýchlosť pri jeho uvoľnení. Prehrajte a prekonajte svojich súperov s JOOLOU RHYZEN ZGR!

JOOLA DYNARYZ ACC

Cena:  49,00 €

Vybavte sa poťahom, ktorý vám prinesie viac rotácie a rýchlosti do hry bez straty kontroly! To, čo vyzerá ako sen, je teraz s JOOLA DYNARYZ ACC realitou. Vyznačuje sa purpurovou stredne tvrdou špongiou Hyper Bounce spárovanou s technológiou Advance Traction Surface. JOOLA DYNARYZ ACC je prívetivý, dynamický a presný. Buďte pripravení zasiahnuť svoje výherné údery laserovou presnosťou!

JOOLA DYNARYZ ACC je guma pre tých, ktorí chcú hrať na profesionálnej úrovni.

Technológia: AS Traction, Hyper Bounce Sponge

Uvádzacia cena!


Cena tohto tovaru je konečná pre všetkých zákazníkov a nevťahujú sa naň žiadne množstevné, alebo klubové zľavy.

JOOLA DYNARYZ AGR

Cena:  49,00 €

Technológia: AS Traction, Hyper Bounce Sponge

Uvádzacia cena!


Cena tohto tovaru je konečná pre všetkých zákazníkov a nevťahujú sa naň žiadne množstevné, alebo klubové zľavy.

JOOLA ZACK

Cena:  26,00 €

S kaučukom predstavuje klasický kaučuk vyrobený v Nemecku na trh, navrhnutý špeciálne pre všetkých hráčov, ktorí chcú obísť bez extrémne katapult efekt a extrémnu rýchlosť.

JOOLA Zack je vysoko kvalitný, all-round poťah, ktorý sa vyznačuje dobrou kontrolu, presnosťou podania a dobrou rotáciou.

Vynikajúca trvanlivosť a veľmi dobrý pomerom cena, hodnota, to je poťah JOOLA Zack, ktorý si nemôžete nechať ujsť. Je to poťah vyrobený pomocou najmodernejšej nemeckej technológie.

SAMBA

Cena:  26,00 €

Nič nemá lepší zvuk! Poťah JOOLA je najobľúbenejší nielen preto, že má fantastický zvuk po čerstvom nalepení ale tiež pre jeho životnosť, úžasnú rotáciu a optimálne cítenie. Hráči celého sveta už roky oceňujú kombináciu protišmykového horného poťahu a jemného, super-elastického kaučukového podkladu.

ENERGY X-TRA

Cena:  29,00 €33,00 €

Minulý rok uzrelo svetlo sveta veľmi úspešný poťah JOOLA energy, ale najnovšia JOOLA energy X-tra je ešte o krok vpredu. 37,5? - ová jemná špongia s exkluzívnym rýchlostným efektom ponúka ešte väčšiu rotáciu a rýchlosť. Špeciálne pristane hráčom, ktorý zdôrazňujú kontrolu úderu, upúšťajúc z výhody rýchlostného efektu. Zelená sila – zahŕňa rýchlostný efekt.

 
Na začiatok strany