Joola klub, viac informácii...
 

Drevá

Speed Medium

JOOLA Basic All

Cena:  15,00 €

Stredne tvrdé drevo s 5 dýhami pre variabilnú hru s veľkou kontrolou. Pozoruhodná elasticita pre dostatočnú rezervu rýchlosti pre útočné strely.


Cena tohto tovaru je konečná pre všetkých zákazníkov a nevťahujú sa naň žiadne množstevné, alebo klubové zľavy.

AIR FIBRE

Cena:  91,00 €

JOOLA predstavuje prvotriedne drevo AIR Fibre. Jednotlivé drevené dyhy sú vybrané veľmi starostlivo podľa najvyšších štandardov kvality.
To umožňuje dosiahnuť zaručenú nízku hmotnosť cca 59-60g.

Nová čepeľ séria JOOLA AIR - víťazstvo je tak jednoduché!
JOOLA predstavuje dve raketky triedy klasifikované do najnižšej váhovej kategórie. Vďaka špeciálnemu procesu sušenia a predĺženej doby skladovania drevených dýh sa vlhkosť v dreve dostane na veľmi nízku úroveň. Výsledkom sú dve extrémne ľahké drevá s výbornými hernými vlastnosťami.
Je to pravdepodobne jediné drevo na svete kde ja zaručená maximálna hmotnosť 60g.
JOOLA Air oživí hru!

Rýchlosť: ALL+


FALCON medium

Cena:  16,00 €

Nad úplnou kontrolou sa starajú 4 vrstvy Ayous. Potrebnú trdosť pre točené loptičky dodáva vrstva Tungwood.
Zloženie: 5 vrstiev Ayous, Tungwood.

Rýchlosť: stredná
Citlivosť: vysoká / extra vysoká

ROSSI ALLROUND

Cena:  33,00 €

Váha cca 90g, 5+2 vrstvové drevo( Limba, Abachi + karton ).

CHEN JUNIOR

Cena:  18,00 €

Výsledkom skúseností z tréningov mladých čínskych športovcov je toto vyvážené drevo, vhodné pre mladých talentovaných hráčov za mimoriadne vynikajúcu cenu.

CHEN WEIXING

Cena:  37,00 €

Cca. 90 g, 5+2 limba, koto, black-cloth, kiri , rýchlosť: stredná, kontrola - extra vysoká Vyvinutá pravdepodobne svetovým najlepším defenzívnym hráčom, vhodná pre rôznorodú a kontrolovanú defenzívu a rýchlu rotáciu, black – cloth vrstvy pre vyššiu kontrolu.

ROSSI JUNIOR

Cena:  29,00 €

Cca. 70 g, 5+2 limba, abachi, black – paper, rýchlosť: stredná, kontrola: stredne vysoká Presná kópia rakety ROSSKOPF pre všetky typy hry, menšia rúčka pre detskú ruku, menší povrch rakety, ideálna rovnováha rakety a rúčky, začiatočnícka raketa pre deti.

EAGLE MEDIUM

Cena:  27,00 €

Váha cca 75-80 g, 5 vrstvové drevo Samba blue, Sapele, Kiri. Vynikajúca kontrola, strené citlivé tempo, nízka hmotnosť a výhodná cena. Týmto drevom je hra pre každého hráča zážitok. Rýchlosť: stredná, Kontrola: vysoká.

WING MEDIUM

Cena:  40,00 €

Nová WSI (Wing Shaft Integration) tehcnológia ponúka úplne novú citlivosť voči loptičke. Rúčka ponúka vynikajúcu stabilitu. Aerodinamická vrstva Hinoki, ponúka bezvadné držanie. Kombinácia materiálov ponúka vyrovnaný herný štýl pre hráčov uprednostňujúcich rotáciu a obranný štýl


 
Na začiatok strany